Неділя, 18.11.2018, 20:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Генічеське Медичне училище

Вищий навчальний заклад освіти І рівня акредитації

Меню сайту
  Форма входу
  Категории розділу
  Новини сайту [4]
  Новини, які стосуються безпосередньо цього сайту (оновлення, додання нових матеріалів, та ін.)
  Новини училища [41]
  Новини, які стосуються навчального закладу (оголошення, свята, конкурси та ін.)
  Виховна робота [78]
  Положення про гуртожиток [1]
  Правила прийому 2016 [3]
  Закупівлі [4]
  Правові документи [1]
  Адміністрація [2]
  Циклові комісії [14]
  Опис виховної роботи [1]
  історія закладу [1]
  акт ліцензованих обсягів [1]
  Бібліотека [1]
  Положення про приймальну комісію [1]
  Студентське самоврядування [3]
  Умови проживання в гуртожитку [1]
  Правила проживання в гуртожитку [1]
  Пріоритетні завдання роботи [1]
  Методичне об`єднання керівників груп [1]
  Програми вступних випробувань [4]
  Навчальна практика [1]
  Тренажерний кабінет [1]
  Статут [1]
  Кошторис на поточний рік та всі зміни до нього [4]
  Положення про переведення студентів на вакантні місця державного бюджету [1]
  Звіт про використання та надходження коштів [6]
  Штатний розпис на поточний рік [4]
  Положення про організацію освітнього процесу [1]
  Результати щорічного оцінювання педагогічних працівників [1]
  Військово-медична підготовка [1]
  Наукова робота [1]
  Психологічна допомога [4]
  Колективний договір [1]
  Правила внутрішнього розпорядку [1]
  Положення про екзаменаційну комісію [1]
  Щорічний звіт керівника [1]
  Зміни до Правил прийому 2016 [2]
  Розклад вступних іспитів та конкурсу сертифікатів УЦОЯО [1]
  Морально-етичний кодекс [1]
  Штатний розпис 2015 [1]
  Вибори на вакантну посаду директора училища [14]
  Тимчасові правила призначення академічних (соціальних) стипендій [1]
  Інформація щодо захисту прав дитини [1]
  Рейтингові списки [1]
  Приймальна кампанія 2017 [0]
  Правила прийому 2017 [1]
  Положення про Приймальну комісію 2017 [1]
  Правові документи [1]
  Акт ліцензованих обсягів [1]
  Програми вступних випробувань 2017 [4]
  Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання в 2017 році [1]
  Абітурієнтам після 11 класу (Умови вступу 2017) [1]
  Абітурієнтам після 9 класу (Умови вступу 2017) [1]
  Пошук
  Головна » 2016 » Жовтень » 7 » ЗВЕРНЕННЯ ПСИХОЛОГА ДО ПЕРШОКУРСНИКІВ!
  08:46
  ЗВЕРНЕННЯ ПСИХОЛОГА ДО ПЕРШОКУРСНИКІВ!

  Вітаємо, Вас, шановні першокурсники в рядах нашої дружньої училищної родини! Нарешті і Ви стали студентами Генічеського медичного училища!

  Ані для кого не секрет, що на шляху до великих звершень, (а отримання освіти саме таким звершенням і є) існує багато перепонів. Всі вони мають різний характер, різні причини та існують різні шляхи подолання їх. Звичайно, є об'єктивні причини для виникнення яких-ось проблем із навчанням, наприклад: нестабільна політико-економічна ситуація в нашому краї, сімейні негаразди, або погіршення стану здоров'я; але ж і самі студенти можуть створювати собі проблеми майже на «пустому» місці.

  Психологічна служба училища готова завжди вам допомогти  у вирішенні будь-яких проблем. Для цього вам достатньо лише завітати до кабінету психолога, до завідувача відділенням та до заступника директора з виховної роботи,  ознайомитися з рекомендаціями на стендах у навчальному корпусі, у гуртожитку та на сайті. Керуйтеся ними у різних життєвих ситуаціях. І вони обов'язково стануть у нагоді вам.

  Тож по-перше: вперед! Життя лише починається! Все най-най цікавіше бере свій початок саме із студентських років. Ви зараз знаходитеся саме на початку Великого Життєвого Шляху, тож зробіть його таким, щоб захотілося його повторити ще раз!!!

  По-друге: стоп! Куди ви поспішаєте у доросле життя – навіщо вам ця відповідальність за власні вчинки? Побудьте ще трохи у дитинстві! Молодші курси училища передбачають ще шкільне навчальне навантаження, в своїй більшості, тож навчайтеся без проблем! Отримуйте кожні крупинки цікавої та корисної інформації – повірте, вона вам ще знадобиться у житті.

  І по-третє: залишайтесь собою – нехай всі сприймають вас саме такими, якими вам хочеться бути. Звичайно, треба підлаштовуватися під оточуючих, але ж найголовніше – не загубити свій внутрішній світ, розвивати власні таланти, уміти показати свої найкращі, найсильніші сторони і, повірте нам, у вас будуть гарні друзі, добрі викладачі та найкращі спогади про своє коледжне життя.

  Пам'ятайте, що не існує порад-панацеї на всі випадки життя, не бійтеся запитати допомоги у досвідчених викладачів, кураторів, старшокурсників – краще навчитися звернутися у незрозумілій ситуації: що вам зробити, а ніж скоїти помилку, яка, іноді, може зіпсувати вам все подальше життя.

  Тож будьте пильними, слідкуйте за новинами нашого училищного калейдоскопу подій та швидше розкривайте свій творчий, професійний та особистісний потенціал!!! Всього вам найкращого!!!

  Шановні студентиГенічеського медичного училища, ви завжди можете отримати необхідну вам психологічну підтримку та допомогу від психолога училища  в навчальному корпусі №2.

  Якщо вас турбують питання особистого, або професійного характеру, якщо ви не можете правильно здійснити свій життєвий вибір, відчуваєте пригніченість чи тривогу – зрозуміло одне! Терміново треба знайти та відвідати психолога!!!

   

   

  НА ДОПОМОГУ СТУДЕНТАМ УЧИЛИЩА

  «Як пережити іспити»

  Екзамени, будь-то шкільні або вже училищні, супроводжуються значним хвилюванням. Як не крути, але хвилюються і відмінники (вони ж так довго прагнули до гарної підсумкової позначки, з них же і попит більше), і двієчники (їм потрібно впоратися з негативною думкою викладача і отримати хоч задовільну оцінку, а знань не завжди достатньо).

  Як вивчити великі масиви інформації в короткі терміни?

  Беріться за підготовку до іспиту мінімум за три дні. Наївно вважати, що можна освоїти (хай і неякісно) до сотні питань за один день чи ніч, це неможливо!

  День перший. Конспектуйте. Зробіть дуже короткий конспект від руки під диктовку на кожне питання — нехай це буде 3-5 пропозицій з обраної теми, але їх ви точно запам'ятаєте (написання від руки тексту активує механічну, зорову і слухову пам'ять), а вже під час іспиту зможете трохи обіграти базову інформацію. Якщо зважилися робити шпаргалки, робіть їх від руки, це той же конспект, але якщо не буде можливості дістати заповітний вкладиш, то мозок реанімує раніше засвоєну інформацію.

  День другий. Змініть вид діяльності. Відпочиньте, бажано на свіжому повітрі. Безперервне зубріння ще нікого не приводило до найкращих результатів, мозкова діяльність буде напружена всі ці дні і може ослабнути до початку іспиту. До вечора поверніться до підготовки, погортайте підручники по темі, перечитайте конспект.

  День третій. Відновлюємо навчання. На даний момент ви волею-неволею запам'ятали деяку інформацію. Прочитайте створений конспект ще раз вголос, закрийте і відновіть прочитане в пам'яті. Якщо залишається час, пошукайте додаткову інформацію на цікаві (можливо, найменш зрозумілі) питання. Цікаво відзначити, що класична музика сприяє кращому засвоєнню інформації. Ще одним поширеним, але правдивим стереотипом є вчення інформації перед сном, а тому ще раз прочитайте конспект вже в ліжку.

  Як подолати стрес і підготувати свій організм до відповідального моменту?

  Сон. Безсонні передекзаменаційні ночі — це «притча во язицех», але спати перед іспитом потрібно і потрібно робити це якісно. Лікарі стверджують, ваша мозкова діяльність після недосипання буде на нулі, і те, що ви намагалися вивчити за ніч, просто не відтвориться. Краще недоучити, але виспатися, ніж вивчити все і поспати тільки годинку-другу перед іспитом. Недосипання в цю фатальну ніч може зіграти з вами злий жарт — матеріал може не засвоїтися, самопочуття може погіршитися, та ви можете просто заснути за екзаменаційною партою!

  Інформованість. «Обізнаний, значить, озброєний!» — Чули про таке? Заздалегідь наведіть довідки про те, яким чином проходить іспит, що являє собою екзаменатор, як краще викладати йому інформацію. На психологічному рівні це діє заспокійливо — у вас буде можливість налаштувати себе на майбутнє, ви будете застраховані від раптових обставин, блокуючих в стресовому порядку мозкову діяльність. Однак не прагніть збирати чутки, у молодіжному середовищі поширені різні жарти-примовки на тему викладачів і їх «витончених методів допиту», над цим можна посміятися, а от брати до уваги варто тільки перевірену, об'єктивну інформацію з перевірених джерел.

  Заспокійливі. Таблетки валеріани, а то і міцніші, в перші тижні червня користуються неймовірною популярністю. Коли перед сном або відразу спросоння серце калатає, мало не вистрибує, в голову лізуть самі негативні думки на тему «викладач завалює, в атестаті або дипломі вимальовується» лебідь «, рука так і тягнеться за чарівною пігулкою. 20-30 хвилин, і ти спокійний і умиротворений, і море по коліно … Ось вона, найнебезпечніша ситуація — ви приходите на іспит, і замість того, щоб зібратися, підбадьоритися і видати всю інформацію в рамках квитка, посміхаєтеся викладачеві і вам абсолютно все одно, що відповідь не відбулася, організм тому не противиться. Адже саме стрес є тією рушійною силою, яка здатна принести позитивні плоди. Безумовно, мова йде про помірний стрес, якщо ви ніяк не можете впоратися зі своїм надмірним хвилюванням, припустимі заспокійливі, але перевірені (якщо ви раніше їх вживали і при цьому добре себе почували) і в рекомендованому дозуванні (іспит не привід пити кінську дозу).

  Як заспокоїтися без таблеток. Трав'яний чай і гаряча ванна — це можна дозволити собі напередодні іспиту. Доцільно вдатися і до дихальної гімнастики — кілька глибоких вдихів з подальшими глибокими видихами нормалізують серцеву діяльність і забезпечать мозок киснем.

  І наостанок … Шановні студенти! Іспит — це не привід для паніки, істерики, надмірного хвилювання. Помірний стрес допустимий. Іспити старі як світ, їх здавали наші діди-прадіди, це невелике випробування, в житті те саме буде сотні і тисячі. Пройдіть через це випробування гідно, отримавши цінний досвід.

  Будьте розумні, везучі і … здорові!

   

   

  Категорія: Психологічна допомога | Переглядів: 101 | Додав: john_doe9794
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Календар
  «  Жовтень 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Наше опитування
  Чому Ви прийшли в училище?
  Всього відповідей: 52
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright Генічеське медичне училище © 2018
  Адміністратор: denis[песик]genich.com.ua
  Безкоштовний хостинг uCoz