Четвер, 19.07.2018, 13:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Генічеське Медичне училище

Вищий навчальний заклад освіти І рівня акредитації

Меню сайту
  Форма входу
  Категории розділу
  Новини сайту [4]
  Новини, які стосуються безпосередньо цього сайту (оновлення, додання нових матеріалів, та ін.)
  Новини училища [41]
  Новини, які стосуються навчального закладу (оголошення, свята, конкурси та ін.)
  Виховна робота [78]
  Положення про гуртожиток [1]
  Правила прийому 2016 [3]
  Закупівлі [4]
  Правові документи [1]
  Адміністрація [2]
  Циклові комісії [14]
  Опис виховної роботи [1]
  історія закладу [1]
  акт ліцензованих обсягів [1]
  Бібліотека [1]
  Положення про приймальну комісію [1]
  Студентське самоврядування [3]
  Умови проживання в гуртожитку [1]
  Правила проживання в гуртожитку [1]
  Пріоритетні завдання роботи [1]
  Методичне об`єднання керівників груп [1]
  Програми вступних випробувань [4]
  Навчальна практика [1]
  Тренажерний кабінет [1]
  Статут [1]
  Кошторис на поточний рік та всі зміни до нього [4]
  Положення про переведення студентів на вакантні місця державного бюджету [1]
  Звіт про використання та надходження коштів [6]
  Штатний розпис на поточний рік [4]
  Положення про організацію освітнього процесу [1]
  Результати щорічного оцінювання педагогічних працівників [1]
  Військово-медична підготовка [1]
  Наукова робота [1]
  Психологічна допомога [4]
  Колективний договір [1]
  Правила внутрішнього розпорядку [1]
  Положення про екзаменаційну комісію [1]
  Щорічний звіт керівника [1]
  Зміни до Правил прийому 2016 [2]
  Розклад вступних іспитів та конкурсу сертифікатів УЦОЯО [1]
  Морально-етичний кодекс [1]
  Штатний розпис 2015 [1]
  Вибори на вакантну посаду директора училища [14]
  Тимчасові правила призначення академічних (соціальних) стипендій [1]
  Інформація щодо захисту прав дитини [1]
  Рейтингові списки [1]
  Приймальна кампанія 2017 [0]
  Правила прийому 2017 [1]
  Положення про Приймальну комісію 2017 [1]
  Правові документи [1]
  Акт ліцензованих обсягів [1]
  Програми вступних випробувань 2017 [4]
  Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання в 2017 році [1]
  Абітурієнтам після 11 класу (Умови вступу 2017) [1]
  Абітурієнтам після 9 класу (Умови вступу 2017) [1]
  Пошук

  Матеріально – технічна база

  Матеріально – технічна база  медичного училища – це комплекс 3-х навчальних  корпусів та 7 навчальних кімнат, що знаходяться в центральній районній лікарні: в терапевтичному, хірургічному, дитячому, паталого - анатомічному, інфекційному відділеннях, жіночій консультації, станції швидкої  допомоги. Всього 32 кабінети і 2 лабораторії забезпечують навчальний процес.


  МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА  БАЗА


  Назва приміщень

  Кількість

  1.

  Аудиторії для теоретичних  занять

  10

  2.

  Кабінети до клінічної практики

  21

  3.

  Навчальні кімнати в лікарні

  7

  4.

  Бібліотека з читальною залою

  1

  5.

  Гуртожиток

  1

  6.

  Спортивні споруди:

   

   

  спорт-комплекс

  1

   

  спортивний майданчик

  1

  7.

  Актова зала

  1

  8.

  Буфет

  1

   

  В училищі є гуртожиток на 90 місць, який укомплектований   обслуговуючим персоналом, оснащений твердим і м'яким  інвентарем. В приміщенні  гуртожитку  на І поверсі  розташована бібліотека. У  гуртожитку працює фельдшерський пункт,  де студенти  можуть  одержати першу  медичну допомогу, і фельдшер  здійснює  профілактичний нагляд  за їх  здоров'ям.

  Щорічно  проводиться  медогляд студентів, виявлені хворі ставляться на диспансерний  облік, у разі  потреби  вони  отримують  необхідне лікування.
  В училищі діє  спортивний  комплекс  у складі:
  - спортивного  майданчику  площею 497 кв. м;
  - критого спортивного  залу площею 765 м кв., в якому проводяться Міжнародні, Всеукраїнські змагання, заняття спортивних секцій, заняття з фізичного виховання.

   

   

  За  останні роки в училищі створено нові кабінети : «Медсестринство в неврології», «Невідкладні стани в педіатрії», «Невідкладні стани в хірургії»,
  «Репродуктивне здоров’я». За останні три роки обладнані та оснащені за сучасними вимогами клінічні кабінети.


                   


              


   Для проведення  виховних  заходів, навчально-практичних  конференцій, занять  студентських гуртків  художньої самодіяльності  існує  актовий  зал площею 92 м кв. на 120  посадових місць.         Книжковий  фонд  бібліотеки складає 29072 екземплярів книг: навчальної – 12090,  наукової літератури – 12084, художньої – 4898. На електронних носіях – 47 примірників.
  В училищі  достатня  кількість  підручників на українській  мові.
  Комплектування  книжкового  фонду  проводиться з магазинів м. Херсона, видавництв „Медицина”, „Знання”, „Кондор”, ”Здоров‘я”, „Ліра”, „Центр учбової літератури”. Відкритий доступ до Інтернету розширяє  кругозір  викладачів та студентів, полегшує здобуття  знань  студентами. Довідкова, методична  література  комплектується  через Центральний  методичний кабінет  підготовки  молодших  спеціалістів.

          При бібліотеці  працює  читальна  зала  на 18  посадових місць, лінгафонний кабінет для слабозорих. У читальній залі встановлено комп‘ютер з виходом  в Інтернет, де студенти можуть отримати  будь – яку  інформацію.


       


  Виховна діяльність 

  Виховна діяльність Генічеського медичного училища – це цілісне динамічне формування, яке складається з урочної діяльності та позанавчальної виховної роботи.
  У плануванні виховної роботи дотримуємось таких педагогічних вимог: цілеспрямованість, змістовність, організація нових форм і методів у виховній роботі, врахування вікових та індивідуальних особливостей студентів, систематичність, реальність.
  Студентське самоврядування в Генічеському медичному училищі – важлива умова вдосконалення навчально-виховного процесу.    
  Студентська Рада та студентський профком беруть участь у призначенні та розподілі стипендій, поселення в гуртожиток, організовують і проводять вечори відпочинку, зустрічі з адміністрацією «За круглим столом" з проблем студентського життя.
  Виховна робота в училищі проводиться згідно плану, який включає всі напрямки виховання. Найбільш важливими серед них є: громадсько-патріотичне, правове, трудове, професійне, морально-етичне, фізичне, родинне, екологічне.

  Вже стали традиційними в нашому училищі такі заходи, як «День знань», «Посвята першокурсників в студенти», де першо-курсники одягають білі халати та дають клятву першокурсника; «Осінній бал», «День студента», «Новорічний балл-маскарад», «День медичної сестри», конкурс «Кращий за фахом».

      Щороку серед студентів других та третіх курсів проводиться свято до Дня українського козацтва.
  З метою профілактики правопорушень і пропаганди здорового способу життя проведений захід «Ми обираємо життя» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, на який були запрошені лікар-нарколог та юрист, проведене анкетування «Що ти знаєш про СНІД».

    Одним із першочергових завдань ми вважаємо залучення молоді до духовного життя через знання звичаїв, традицій, побуту українського народу, його мови, культури. Духовність виховується там, де виховується любов до своєї мови, своїх предків, своєї історії. 9 листопада відзначався День української писемності і мови. Постійно поповнюється й розширюється світлиця народознавства елементами українського побуту, одягу.

     

  Нині у нашому суспільстві руйнуються старі стереотипи, зміцнюється ставлення до багатьох подій минулого, але є події, які не можуть бути девальвовані. Це такі, як Велика Вітчизняна війна, Голодомор, Афганська війна, Чорнобильська катастрофа.
  Гіркими сторінками в історію України увійшли 30-ті роки минулого століття – часи Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій. Щороку восени ми згадуємо ті жахливі події та вшановуємо пам’ять загиблих співвітчизників.
  В грудні проведений вечір вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, на який був запрошений учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Співак Володимир Йосипович. В групах пройшли уроки пам’яті «Чорнобиль та його наслідки».
  Одним з важливих напрямів цілісного процесу виховання є професійне виховання.


  З особливим почуттям готували студенти День відкритих дверей, якому передував День медичної сестри. Участь у підготовці свята брали студенти медсестринського відділення усіх курсів.
  Велика роль у формуванні професійних якостей, покращенні знань та реалізації творчих можливостей студентів належить предметним гурткам. Їх діяльність спрямована на науково-дослідну, пошукову роботу.
  Підвищенню професійної майстерності також сприяють тижні з предметів, конкурси за фахом, виховні години, спрямовані на прищеплення любові до обраної професії.


  У 1993 році за вказівкою  Міністерства  охорони здоров’я та в зв’язку з проханням  ЦП УТОС вперше на Україні на базі  медсестринського  відділення  почався прийом  інвалідів1-2 групи  по зору. За цей час  випущено 193  медсестри – масажиста, 49  із  них  одержали  дипломи з відзнакою, більшість з них працевлаштовані за спеціальністю, деякі продовжують навчання у вищих навчальних  закладах.


    В цьому навчальному році в училищі навчається 49 студентів, інвалідів  по зору. Їм виділяються кошти на оздоровлення зі спеціального рахунку стипендіального  фонду .

  Усі студенти – масажисти  проживають на ІІ поверсі гуртожитку. На цьому ж поверсі  знаходяться 3 навчальні  кімнати та 3 масажні  кабінети для проведення практичних занять.
  Наші  студенти – активні  учасники  художньої  самодіяльності, прекрасно  співають, декламують, грають на музичних інструментах, розповідають гуморески.
    Наш час вимагає відродження духовності українського народу, яке неможливе без здоров’я підростаючого покоління та нового  підходу до фізичного  виховання молоді, оскільки воно є складовою частиною  фізичної  культури, а відтак – загальної  культури нації.


  На протязі останніх 20 років на базі спортивного  комплексу проводяться міжнародні  змагання з шахів на приз двічі Героя Радянського Союзу, льотчика – випробувача  Амета  Хан Султана. В цих змаганнях приймають участь наші студенти. Добрих результатів в цих змаганнях добились студенти інваліди по зору – Пятак Володимир та Врабій  Сергій.
  В училищі працюють спортивні  секції : волейбол, баскетбол, голбол для інвалідів по зору, настільний теніс, секція атлетичної  гімнастики.

         

         

  Кращі спортсмени училища приймають участь у всіх районних, обласних та республіканських змаганнях.
  Команда  медучилища, інваліди  з вадами зору І-ІІ групи в складі 6 чоловік, виступала  за Херсонську область на першість України з голболу і зайняла 6 місце з 12 команд.

   В училищі  постійно  проводиться спартакіада для інвалідів з вадами зору, присвячена « Всесвітньому дню  інвалідів», спортивне свято « День захисника  Вітчизни», « День здоров’я» з виходом на Арабатську  стрілку.

   Викладач медучилища з масажу Гладишев М.В. постійно проводить туристичні  походи в Крим, в яких приймають участь студенти з вадами зору.

  Випускник училища з вадами зору Цимбаліст Микола був членом Національної Збірної України з футболу і приймав участь в Чемпіонаті Європи у Франції.

  Наше опитування
  Як ви потрапили на сайт?
  Всього відповідей: 72
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright Генічеське медичне училище © 2018
  Адміністратор: denis[песик]genich.com.ua
  Безкоштовний хостинг uCoz